granmal

O nas - Usługi Kamieniarskie

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką  przygotowaliśmy dla Państwa.

Nasz zakład istnieje na rynku od 1973 roku. Siedziba naszej Firmy mieści się koło Kielc,  gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Posiadamy hale produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy, który staramy się stale rozbudowywać, aby podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Przedmiotem działalności naszej Firmy jest obróbka kamieni naturalnych - granitów  i marmurów oraz komponentów kamiennych - tzw. konglomeratów.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najwyższej jakości kamienia sprowadzonego bezpośrednio z całego świata. W przeważającej mierze są to materiały pochodzące z:

  • Indii
  • Brazylii
  • Afryki
  • Skandynawii

Nasz zakład jest producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz wsparciem doświadczonych fachowców.

GRANMAL - tworzymy dla Państwa.

granmal-male
     Lisów, ul. Kielecka 5

     26-026 Morawica

ING BANK ŚLĄSKI KIELCE
Nr konta 24105014161000009222292998

Czynne:
Poniedziałek - piątek
800 - 1600
Sobota
900  - 1300
jak-dojechac

Telefony: 605 786 421 lub 605 786 422


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WspółpracaZnajdź nas na: fb-iconyt-icon
Granmal.eu - wszelkie prawa zastrzeżone © 2014.
Wdrożenie witryny xBlue.pl