Usługi Kamieniarskie Kielce i okolice

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy dla Państwa.

Na rynku kamieniarskim funkcjonujemy od 1973 roku. Siedziba naszej Firmy mieści się koło Kielc, gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Posiadamy hale produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy, który staramy się stale rozbudowywać, aby podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Przedmiotem działalności naszej Firmy jest obróbka kamienia naturalnego – granitu, marmuru oraz konglomeratu kwarcowego. Kamieniarstwo to nasza pasja.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi kamieniarskie realizowane z najwyższej jakości granitu, sprowadzanego bezpośrednio z całego świata. W przeważającej mierze są to materiały pochodzące z Indii, Brazylii, Afryki, Skandynawii. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną, ciekawe wzornictwo oraz różne faktury kamienia naturalnego.

Konglomeraty kwarcowe sprowadzamy bezpośrednio z Włoch.

Nasz zakład jest producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Kamieniarz to zawód, który w naszej rodzinie przechodzi z pokolenia na pokolenie. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą na każdym etapie. To co tworzy dobre imię firmy, to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.